| |
End of Report
BMX Event Manager© by Lyndon.Downing@bigpond.com
Southside Round 2
BMX EVENT MANAGER, Report Created 14/08/2007 5:04:41 PM
Series Detailed
5 & Under Sprocket 8 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
- |
Corey Czirr |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
Brody Hankin |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
Clayton Powley |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
Alyssa Skidmore |
Hills |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
-# |
Thomas Gaskin |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
-# |
Lochlen Lister |
Hills |
0 |
0 |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
-# |
Patrick Lorraine |
Southside |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
0 |
- |
- |
- |
-# |
Brodie Verschuren |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
6 Sprocket 12 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
- |
Scott Choyce |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
Reid Kuller |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
Dylan Marshall |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
Tyler Powley |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
-# |
Paul Czirr |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Lachlan Keogh |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
0 |
- |
0 |
- |
-# |
Jamie Leonard |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Julian Patrick |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Yuliang Seow |
Wanneroo |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
-# |
James Mccartney |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Ethan Pimblett |
Cockburn |
0 |
0 |
- |
- |
- |
0 |
0 |
- |
- |
- |
-# |
Thomas Gaskin |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
7 Sprocket 27 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
- |
Matthew Anglesey |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
- |
- |
Nelson Aranda |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
Georgia Bradford |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
James Hamilton |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
Aiden Hankin |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
Zane Kuller |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
James Mccartney |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
Myles Philip-Clarke |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
Kaiden Plozza |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
Julian Patrick |
Southside |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-# |
Tanami Hansen |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
-# |
Benjamin Lawrance |
Southside |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Jason Mitchell |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Daniel Richards |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Callan Shiel |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
- |
-# |
Connor Sturman |
Southside |
0 |
0 |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Lochey Knapman |
Byford |
0 |
0 |
- |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Benjamin Lawrance |
Southside |
0 |
0 |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Benjamin Hislop |
Byford |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Oskar Rees |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
-# |
Paul Czirr |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-# |
Max Morton |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
0 |
- |
- |
- |
-# |
Yuliang Seow |
Wanneroo |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
0 |
-# |
Naite Sharp |
Hills |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
- |
-# |
Griffin Triscari |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
- |
-# |
Brandon Campbell |
Cockburn |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
-# |
Tyler Powley |
Southside |
0 |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Sprocket Girls 0 Riders.
8 Years 1 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1# |
Tyler Verschuren |
Southside |
40 |
40 |
40 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
8-9 Novice 17 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Kaden Clark |
Southside |
216 |
216 |
34 |
34 |
33 |
- |
- |
39 |
39 |
37 |
2 |
Jacob Donnelly |
Southside |
208 |
266 |
31 |
34 |
34 |
36 |
32 |
36 |
36 |
27 |
3 |
Shenai Hankin |
Southside |
172 |
172 |
- |
26 |
33 |
32 |
28 |
29 |
24 |
- |
4 |
Zachary Mcglinn |
Southside |
125 |
148 |
9 |
24 |
21 |
23 |
14 |
20 |
16 |
21 |
5# |
Hayden Mctaggart |
Southside |
172 |
172 |
- |
38 |
38 |
36 |
32 |
- |
- |
28 |
6# |
Benjamin Lawrance |
Southside |
147 |
147 |
- |
- |
38 |
37 |
35 |
- |
- |
37 |
7# |
James Gurden |
Southside |
122 |
122 |
22 |
22 |
26 |
26 |
- |
26 |
- |
- |
8# |
John Hedges |
Southside |
106 |
106 |
23 |
28 |
28 |
- |
- |
- |
27 |
- |
9# |
Tyler Pfeiffer |
Southside |
69 |
69 |
- |
34 |
- |
35 |
- |
- |
- |
- |
10# |
Finn Hazelton-Hammond |
Southside |
40 |
40 |
- |
40 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11# |
Niken Jefferies |
Westside |
29 |
29 |
- |
- |
29 |
- |
- |
- |
- |
- |
12# |
Nikki Frew |
Southside |
26 |
26 |
- |
- |
- |
26 |
- |
- |
- |
- |
13# |
Max Walters |
Southside |
23 |
23 |
- |
- |
- |
23 |
- |
- |
- |
- |
14# |
Jason Mitchell |
Southside |
23 |
23 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
23 |
- |
15# |
Sam Mellor |
Southside |
22 |
22 |
- |
- |
- |
22 |
- |
- |
- |
- |
16# |
Mathew Oconnor |
Southside |
18 |
18 |
- |
- |
- |
- |
18 |
- |
- |
- |
17# |
Griffin Triscari |
Southside |
16 |
16 |
- |
- |
- |
- |
16 |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
9 Years 8 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Juan-Phillipe Celis |
Southside |
238 |
275 |
40 |
- |
40 |
40 |
37 |
40 |
38 |
40 |
2 |
Tyler Verschuren |
Southside |
192 |
219 |
- |
30 |
27 |
32 |
29 |
35 |
33 |
33 |
3 |
Jonah Ostermeyer |
Southside |
178 |
178 |
33 |
26 |
33 |
33 |
- |
25 |
- |
28 |
4 |
William Kehoe |
Southside |
176 |
211 |
32 |
26 |
30 |
10 |
26 |
30 |
32 |
25 |
5# |
Jesse Nelson |
Southside |
93 |
93 |
25 |
16 |
15 |
- |
- |
13 |
24 |
- |
6# |
Finn Hazelton-Hammond |
Southside |
68 |
68 |
- |
- |
20 |
23 |
- |
20 |
- |
5 |
7# |
Tyler Pfeiffer |
Southside |
45 |
45 |
- |
- |
- |
- |
- |
12 |
23 |
10 |
8# |
Ande Difonzo |
Southside |
20 |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
20 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
10-11 Novice 5 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Jono Anglesey |
Southside |
111 |
111 |
6 |
24 |
26 |
23 |
20 |
- |
12 |
- |
2# |
Marcus Walkley |
Southside |
40 |
40 |
- |
40 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3# |
Connor Tapscott |
Wanneroo |
38 |
38 |
- |
- |
- |
- |
38 |
- |
- |
- |
4# |
Oliver Hunter |
Southside |
27 |
27 |
- |
- |
- |
- |
- |
15 |
7 |
5 |
5# |
Michaelle Chance |
Westside |
25 |
25 |
- |
- |
25 |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
10 Years 11 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Zac Bradford |
Southside |
227 |
259 |
32 |
39 |
39 |
40 |
- |
40 |
33 |
36 |
2 |
Rachel Gaskin |
Southside |
210 |
231 |
25 |
21 |
39 |
- |
38 |
33 |
38 |
37 |
3 |
Kaleb Miller |
Southside |
163 |
174 |
22 |
11 |
34 |
33 |
- |
32 |
23 |
19 |
4 |
Kurt Hough |
Southside |
129 |
137 |
8 |
- |
19 |
23 |
32 |
21 |
19 |
15 |
5# |
Justin Rutty |
Southside |
75 |
75 |
- |
- |
- |
- |
23 |
24 |
13 |
15 |
6# |
Charlie Marchetti |
Southside |
72 |
72 |
15 |
- |
26 |
31 |
- |
- |
- |
- |
7# |
Aaron Mcgovern |
Cockburn |
70 |
70 |
36 |
34 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8# |
Jarrod Powell |
Southside |
59 |
59 |
- |
23 |
36 |
- |
- |
- |
- |
- |
9# |
Mathew Sturman |
Southside |
58 |
58 |
35 |
23 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10# |
Connor Knapman |
Byford |
53 |
53 |
- |
22 |
31 |
- |
- |
- |
- |
- |
11# |
Chevy Sharp |
Hills |
34 |
34 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
34 |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
11 Years 4 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Aaron Parany |
Southside |
152 |
152 |
- |
27 |
23 |
27 |
23 |
24 |
- |
28 |
2 |
Michael Frew |
Southside |
129 |
156 |
18 |
14 |
16 |
13 |
26 |
17 |
27 |
25 |
3# |
Kane Thomson |
Rockingham |
32 |
32 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
32 |
- |
4# |
Samuel Sherwood |
Cockburn |
31 |
31 |
31 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
12 Years 12 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Liam Piotrowski |
Cockburn |
217 |
246 |
38 |
40 |
32 |
- |
31 |
29 |
39 |
37 |
2 |
Brock Mckay |
Southside |
205 |
237 |
32 |
- |
34 |
36 |
33 |
36 |
34 |
32 |
3 |
Adam Hansen |
Southside |
93 |
93 |
12 |
11 |
- |
- |
20 |
10 |
22 |
18 |
4 |
Ryan Mcglinn |
Southside |
69 |
70 |
- |
5 |
11 |
8 |
12 |
1 |
20 |
13 |
5# |
Scott Gaskin |
Southside |
185 |
185 |
- |
- |
- |
38 |
40 |
36 |
35 |
36 |
6# |
Christopher Miller |
Southside |
113 |
113 |
- |
20 |
- |
21 |
26 |
23 |
- |
23 |
7# |
Brody Ainger |
Southside |
104 |
104 |
22 |
- |
29 |
20 |
- |
- |
33 |
- |
8# |
Jayden Lister |
Kelmscott |
75 |
75 |
- |
33 |
- |
- |
- |
- |
30 |
12 |
9# |
Dominic Schlaepfer |
Southside |
66 |
66 |
22 |
- |
- |
16 |
- |
- |
28 |
- |
10# |
Megan Black |
Cockburn |
30 |
30 |
- |
30 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11# |
Alec Vanhaeften-Brown |
Cockburn |
28 |
28 |
- |
- |
28 |
- |
- |
- |
- |
- |
12# |
Aaron Jefferies |
Westside |
0 |
0 |
- |
- |
0 |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Open Girls 10 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Nicola Rutty |
Southside |
230 |
230 |
- |
35 |
- |
38 |
40 |
38 |
39 |
40 |
2 |
Tymikka Skidmore |
Hills |
210 |
210 |
39 |
40 |
- |
- |
34 |
32 |
35 |
30 |
3 |
Charlotte Bowen |
Southside |
187 |
222 |
36 |
18 |
17 |
36 |
31 |
35 |
19 |
30 |
4 |
Justine Short |
Southside |
125 |
146 |
25 |
21 |
12 |
25 |
15 |
16 |
23 |
9 |
5# |
Amber Hamilton |
Southside |
105 |
105 |
- |
19 |
- |
31 |
25 |
- |
23 |
7 |
6# |
Kimberley Hansen |
Southside |
92 |
92 |
30 |
26 |
- |
- |
- |
19 |
0 |
17 |
7# |
Michaelle Chance |
Westside |
46 |
46 |
- |
- |
- |
- |
- |
25 |
- |
21 |
8# |
Brittany Keogh |
Southside |
40 |
40 |
- |
- |
- |
- |
20 |
- |
20 |
- |
9# |
Megan Black |
Cockburn |
28 |
28 |
- |
- |
28 |
- |
- |
- |
- |
- |
10# |
Aleisha Campbell |
Cockburn |
20 |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
20 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
13-14 Years 6 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Jeremy Graham |
Cockburn |
156 |
179 |
10 |
40 |
22 |
30 |
28 |
20 |
16 |
13 |
2 |
Billy Bowen |
Southside |
149 |
160 |
20 |
11 |
32 |
32 |
30 |
18 |
0 |
17 |
3 |
Jarrah Hansen |
Southside |
117 |
117 |
15 |
35 |
- |
- |
20 |
11 |
21 |
15 |
4# |
Jesse Chance |
Westside |
92 |
92 |
- |
- |
40 |
- |
- |
24 |
- |
28 |
5# |
Ardian Sayer |
Southside |
24 |
24 |
- |
24 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6# |
Daniel Cobham |
Wanneroo |
20 |
20 |
- |
- |
20 |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
15+ Years 8 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Kiahn Morley |
Southside |
206 |
206 |
34 |
38 |
34 |
- |
- |
34 |
32 |
34 |
2 |
Jonas Aranda |
Southside |
187 |
187 |
35 |
- |
12 |
21 |
40 |
40 |
- |
39 |
3 |
Stuart Short |
Southside |
186 |
238 |
31 |
28 |
27 |
37 |
32 |
28 |
30 |
25 |
4# |
Andrew Gilks |
Cockburn |
109 |
109 |
- |
36 |
39 |
- |
- |
- |
34 |
- |
5# |
Scott Gaskin |
Southside |
63 |
63 |
25 |
20 |
18 |
- |
- |
- |
- |
- |
6# |
Sharee Black |
Cockburn |
54 |
54 |
- |
28 |
26 |
- |
- |
- |
- |
- |
7# |
Lewis Stechman |
Southside |
29 |
29 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
29 |
- |
8# |
Darryn Goodwin |
Eastern Goldfields |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Open 20" 14 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
William Celis |
Southside |
233 |
268 |
39 |
- |
37 |
38 |
39 |
40 |
35 |
40 |
2 |
Stephen Heyden |
Southside |
190 |
190 |
31 |
28 |
29 |
35 |
34 |
- |
- |
33 |
3 |
Peter Choyce |
Southside |
178 |
215 |
30 |
26 |
29 |
29 |
29 |
35 |
20 |
17 |
4 |
Carl Hough |
Southside |
151 |
166 |
24 |
0 |
24 |
23 |
26 |
30 |
15 |
24 |
5# |
Tony Keogh |
Southside |
132 |
132 |
30 |
21 |
- |
19 |
38 |
- |
24 |
- |
6# |
Cameron Ainger |
Southside |
102 |
102 |
34 |
- |
35 |
8 |
- |
- |
25 |
- |
7# |
Darryn Goodwin |
Hills |
78 |
78 |
- |
18 |
16 |
22 |
22 |
- |
- |
- |
8# |
Andrew Schultz |
Southside |
72 |
72 |
22 |
20 |
30 |
- |
- |
- |
- |
- |
9# |
Joel Stevens |
Southside |
65 |
65 |
- |
- |
31 |
- |
34 |
- |
- |
- |
10# |
Scott Powley |
Southside |
34 |
34 |
- |
- |
- |
- |
24 |
- |
10 |
- |
11# |
Darren Kirby |
Southside |
32 |
32 |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
32 |
- |
12# |
Panfilo Difonzo |
Southside |
24 |
24 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
24 |
13# |
Patrick Foster |
Southern Districts |
16 |
16 |
- |
16 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14# |
Trent Evans |
Hills |
16 |
16 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
16 |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Junior Cruiser 0 Riders.
Open Cruiser 13 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1 |
Michael Harper |
Southside |
228 |
294 |
35 |
39 |
34 |
32 |
40 |
39 |
40 |
35 |
2 |
Richard Gaskin |
Southside |
183 |
229 |
26 |
36 |
20 |
27 |
28 |
30 |
31 |
31 |
3# |
Peter Verschuren |
Southside |
114 |
114 |
- |
30 |
- |
- |
- |
24 |
30 |
30 |
4# |
Tymikka Skidmore |
Hills |
110 |
110 |
21 |
25 |
- |
- |
21 |
- |
21 |
22 |
5# |
Lewis Stechman |
Southside |
104 |
104 |
- |
- |
- |
33 |
35 |
36 |
- |
- |
6# |
Liam Piotrowski |
Cockburn |
45 |
45 |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
18 |
17 |
7# |
Duncan Bradford |
Southside |
45 |
45 |
- |
- |
- |
- |
- |
21 |
- |
24 |
8# |
Kaleb Miller |
Southside |
43 |
43 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
25 |
18 |
9# |
Nik Ikin |
Southside |
40 |
40 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
40 |
10# |
Kieran Nettleton |
Cockburn |
36 |
36 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
36 |
11# |
Eddy Piotrowski |
Cockburn |
33 |
33 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
33 |
12# |
David Tapscott |
Wanneroo |
26 |
26 |
- |
- |
- |
- |
26 |
- |
- |
- |
13# |
Stuart Short |
Southside |
21 |
21 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
21 |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Money Class 4 Riders.
RANK |
NAME |
GROUP |
TOTAL After 8 of 8 Rounds |
RESULT POINTS |
BEST 6 |
RACE |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1# |
Andrew Schultz |
Southside |
32 |
32 |
- |
- |
- |
32 |
- |
- |
- |
- |
2# |
Billy Bowen |
Southside |
27 |
27 |
- |
- |
- |
27 |
- |
- |
- |
- |
3# |
Richard Gaskin |
Southside |
24 |
24 |
- |
- |
- |
24 |
- |
- |
- |
- |
4# |
Kurt Hough |
Southside |
21 |
21 |
- |
- |
- |
21 |
- |
- |
- |
- |
* = not yet qualified, # = can't qualify.
Must enter 6 of rounds 1,2,3,4,5,6,7,8 to qualify.
Best 6 results are from rounds 1,2,3,4,5,6,7,8.
Top of Report
|